Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë

150000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m².

✅Vila përbëhet nga:
– 2 dhoma gjumi
– 2 sallone
– 2 kuzhina
– 2 ballkone
– 2 banjo
✔Cilësitë e vilës:
– Është e shtruar e gjitha me pllaka
– Ka dritare dopio-xham dhe me grila të jashtme.
– Ndodhet në hyrje të Shirokës me pamje nga liqeni i Shkodrës.
– Gjithashtu ka prespektivë për t’u ndërtuar edhe kati i tretë.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "