Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vile 3 kateshe ne shitje ne Velipoje

200000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dhe 568m² oborr perreth Viles.

Cilesi te kesaj vile:
– E gjithe shtepia eshte e shtruar ne pllaka.
– Ofrohet per shitje e mobiluar.
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalje ne rruge kryesore.
– Oborr te bollshem dhe te rrethuar.
– Vend parkimi te bollshem.
– Perfekte si shtepi pushimi ose banimi, pasi ndodhet larg smogut te qytetit.

*Vila eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt*

CMIMI 200’000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "