Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

JEPET ME QERA 2+1 APARTAMENT

340.00 Euro €

Përshkrim

Jepet me qera 2+1 prane kompleksit te delijorgjt. 90m² Katie I 3 me pamje nga lindja. Apartment I ri me mobilim te ri. I shtruar me parket kondicioner, uje, drite dhe anshesor 24 ore. Cmimi 340 EURO.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "