Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoje femer gjermani

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

kerkoje femer per martses e cila duhet te jete e bukure dhe ka deshire te jeton ne gjermani [email protected] gjendem ne kosove prej dates 01-15.06 2019 ju lutem me kontaktoni ju mikpres Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "