Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Agjensi punesimi ne malte

1200.00 Euro €
Oferta Pune 14/05/2019 505

Përshkrim

Agjenesi punesimi ne malte
Kerkohen 2 djem dhe 2 vajza kamarier/e me eksperienc pune te meparshme te ken njohuri rreth gjuhes angleze kushte te mira pune, per me shume info kontaktoni inbox ose ne wp:+35699659877 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "