Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

s25

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

jam nje djale 25 vjec kerkoj nje vajz per njohje si fillim miqesi pataj ja lem kohes cdo gje nqs ka te interesuara te me shkruajn ketu 06xkp1d11a Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "