Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Cift per caste romantike ne 3dhe

Kontrolloni me shitësin
cifte 14/05/2019 200

Përshkrim

Ku pershendes Cift
Un jam Tomy 40 vjeqar jetoj ne Suedi Malmö ku dhe punoj
Jam i ndar dhe e dua sexin sidomos 3 shen
Dua te takoj NJE Cift per momente te mira se bashku
Keni interesim lajmeronu 100% diskret
RESPEKT Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "