Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

PERSHENDETJE

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

JAME 52 VJEC BEQAR SIMPATIK RITUR NE TIRANE MODERN DUA TE NJIHEM ME ZONJA OSE ZONJUSHA QE NUK NDJEJN DASHURIN E BASHKORTIT TE TYRE ME PER LIDHJE SEKRETE DHE TE BUKUR NE FSHEHTESI TE PLOTE TE JENE NGA TIRANA TE JENI SINQERTA SERIOZE TE NJIHEMI TAKOHEMI ME PELQEJN DHE ZONJAT QE JAN TE NDARA NE TIRAN TE JENE NGA MOSHA 35 VJEC DERI 48 VJEC BENI SMS NE VIBER WATSAP JO ME PRIVAT SE KAM BLLOKUAR MO I BINI KOT 0693175992 KY ESHTE NUMRI IM POSTOJEJNI JU LUTEM QE TA LEXOJN FLM
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "