Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Vaso Kadia”

200.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.
Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– verandë.
Cilësitë e apartamentit:
– ka kondicionerë në çdo dhomë
– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
– ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "