Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vilë për shitje në Shtoj

155000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në Shtoj.
Prona ka sipërfaqe 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m² dhe është dy-katëshe.

Vila përbëhet nga: – salloni,
– dhomë ndenje me oxhak,
– kuzhina,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 ballkone.

Cilësitë e vilës: – ka sistem kaldaje,
– të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicionerë,
– ka sistem monitorimi me kamera,
– rrugica është e shtruar me asfalt
– ofron garazh.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "