Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje Vajze qe jeton jasht shtetit per njohje serjoze.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashurr me humor dhe shume serjoz kur duhet me qen. Jam i gjat 191 cm gjyra e syve jeshile hund vogel pak zeshkan brun merem me aktivitet fizik fitness gym me pak llafe djal i paraqicem. Iteresohem te njifem me nje vajze qe jeton jasht shtetit sepse keto femra jan me metalitet evropian din cfar kerkojn nga jeta. Jo se skam pas mundesira une per njohje kam pas plot po as njera sma ka mbushurr syrin se nje femer qe do dike ta ket ne krah te shof personin jo a ka x6 apo audia6 . Kush vajze qe jeton jasht ka ardhur koha per te hedhur hapat per me tej fejes martes te me kotaktoj te me shkruaj flasim si fillim per ti len ca koh njeri tjetrit per tu njohur lerini paragjykimet hemo ky qe xhjer njoftimin ketu nuk ben dhe ska si ta gjej nje femer nuk eshte kjo qe do mendoni do jet e kunderta u zgjata shume duke ber roman kush vajze deshiron te me njof te me shkruaj viber ose whats aap 0685154949.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "