Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Cifte per treshe

Kontrolloni me shitësin
cifte 15/05/2019 57

Përshkrim

Jam Djal tek 32 vjec shume serjoz sekret kam eksperjenc me cifte sex treshe kush cifte do nje eksperjenc te re pres sms viber whats aap 0682143082 stop pederat Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "