Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 77 m² 87.000 Euro (21 dhjetori)

87000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet super apartament 1 dhome+ soxhorno, brenda Unazes se vogel, perballe me Inxhinierine e Ndertimit. Siprfaqe 77 m2. Kati 7 banimit. Pallat i ri me ashensor. I arreduar me arkitekte, cdo gje super cilesore . Aktualisht i dhene me qira afat gjate 420 Euro/muaj. Cmimi : 87.000 Euro. Mundesi shume e mire invesitimi!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "