Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit

64000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në katin e tretë të banimit në Sarreq, te Shtëpia e Pionierit.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 98.75 m² (përfshirë sipërfaqet e përbashkëta).
Është i shtruar plotësisht me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "