Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë

Kontrolloni me shitësin
Kafshe shtepiake 20/05/2019 145

Përshkrim

Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë ( 50 koshere ) te gatshme per kullosje . Ne qytetin e Pejes -
Nr kontaktus : 044-264-270 / 049-264-270
Viber / Whatssapp : +38649264270
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "