Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

dyqan me qera

400.00 Euro €
Sherbime biznesi 22/05/2019 51

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Siri Kodra, Kompleksi Siri, Tiranë. Ambienti ndodhet në katin sipërfaqësor, ka një sipërfaqe prej 80 m2 plus 16 m2 verande, dyqani jepet hapsire bosh dhe mund te perdoret per çfare do lloj aktiviteti. Zona është në zhvillim, me infrastruktur të lartë. Çmimi për qira është 400 euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni cel 0694458948, 0682287643
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "