Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera apartament 1+1,ne Bllok

330.00 Euro €

Përshkrim

Jepet me qera apartamenti prane zones se Bllokut. Kati i 5, i mobiluar ne menyre moderne,me nje ballkon.
Pajisur me parkim per rezidentet.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "