Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam viktori 30vj 0692591984.nga tr

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam viktori tani sa kam ardhur nga jasht shtetit dua te nihem me nje femer te shendosht ose mami.. Me shkruani ne whatsapp 0692591984. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "