Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ROTONDO

24000.00 Euro €

Përshkrim

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1,54.4m²
Shes Apartament ne plazh Lagjia 13,Kompleksi Rotondo.Siperfaqja totale e apartamentit eshte 54.5m².Apartamenti eshte me certifikata pronesie.(Lagjia 13,Plazh Durres)Ndodhet ne katin e 5(peste).Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire.Cmimi 441 Euro/M²,Total 24000 Euro.
CEL: 0684063009-Edvin Keci
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "