Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj aktiv

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam pasiv me vend nga Tr. Kerkoj nje hamshor aktiv nga Tr te me qije fort. Jam sekret dhe super ne sex. Me shkruani ne fb Luca Tirana Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "