Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera!

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jepet me qera,shtepi 1+1 e kompletuar dhe bashkekohore,banjo,ballkon i madh. 77m katror.
Shtepia leshohet me qera pas dates 01/07/2019.
Nr. kontakti: 0692574190 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "