Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

per te gjithe

Kontrolloni me shitësin
cifte 24/05/2019 142

Përshkrim

pershendetje jam 28 vjet kerkoj nje femer apo nje qift per mardhenje seksuale me pages te lajmrohen vetem serioz Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "