Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje serioze

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 25/05/2019 1932

Përshkrim

Persh.jam MIRA 39vj.me origjine nga jugu banoj ne Tr.dua te njoh nje djal te mir per qellime serioze martes.djali te ket moshen 42-48vj.te jet i arsimuar,i kulturuar,i sinqert,korrekt e me dinjitet.se ashtu jam edhe vet.kush eshte i interesuar te me mar ne kete nr tel.0682828371.ju lutem jo tallje.flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "