Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ PASIV MAX 20 VJ nga JUGU vl,fr,lu,br, etj..

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh, KERKOJ NJE DJAL PASIV NGA JUGU JO ME SHIME SE 20 VJ,TE JETE I PASTER , I EMBEL EDHE TIP FEMEROR PA LESH NE FYTYRE EDHE I DEPILUAR NGA KEMBET EDHE BYTHA,TE ME KONTAKTOJNE VETEM TE INTERESUARIT VERTET QE PLOTSOJNE KTO KUSHTE,JU MIRPRES Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "