Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tokë në shitje në Bushat

300000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym.

✔Cilësitë e tokës:
– Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë.
– Është shumë e përshtatshme për ndërtim.
– Zotëron dokomentacion të rregult pronësie.

Çmimi: 30’000 €/dynymi
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "