Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohen Agjente shitjesh

300.00 Euro €
Oferta Pune 28/05/2019 140

Përshkrim

Kerkohen Agjente shitjesh per te reklamuar produkt Mjeksor gjerman rroga super te kenaqeshme plus bonuse , Udhetime dhe seminare ne cdo tre muaj ne cdo vend te botes
Mundeai per rritje ne detyre ! Per me shume info kontaktoni ne 0692265100 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "