Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja “3 Heronjtë”

150.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.
Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.
Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Është e shtruar e gjitha me pllakë.
Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "