Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera 2+1 e re e mbiluar 230 euro

30000.00 Lek

Përshkrim

Jepet me qera apartament i ri 105 metra katror e kompletuar 2+1+ 2 tualete, korridor dhe verande . Te gjtha elektroshtepiaket, kondicioner, sobe korent/gaz, frigorifer, 2 boilere, lavatrice e re. Dy dhoma gjumi te kompletuara dhe sallon i bollshem.
Ne kompleks banimi afer gjithe sherbimeve dhe transportit publik. Mundesi parkimi nentokesor me pagese. Kati i shtate nga 8, me ashensor.
Adresa: Kompleksi Lin Konstruksion ne krah te bulevardit te ri te Kasharit, Yzberisht
0682612960

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "