Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient me qera ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane stadiumit Selman Stermasi

650.00 Euro €

Përshkrim

Ambient 60 m2 i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambienti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, te porsa perfunduar, me pamje nga rruga kryesore. Perfshin 1 banje dhe sistem autonom ngrohje
ftohje.. Nr telefoni: 0692046274
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "