Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Toka për shitje në Ulqin

1.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.

Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.

Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.

Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "