Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 në shitje tek Ura Dervishbeg.

40000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg.

Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- dritaret janë duralumini të pajisura me grila

- ka dyer druri

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ka kondicioner në sallon.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "