Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm urgjentisht nje Kujdestare

Kontrolloni me shitësin
Babysitter ,Dado 06/06/2019 327

Përshkrim

Kerkojm urgjentisht nje kujdestare per 3 femi te moshes 13,10 dhe 7 si dhe punt e shtepis pagesa 600 franga ne muaj plus rruga. Kujdestarja te jet nga maqedonia ose lugina. 0762029082
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "