Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Okazion!

45000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek astiri
63 mt katrorë, zonë e qetë, orientimi jug perëndim.
e mobiluar me pajisje të reja.
Shitet për arsye emigrimi.
Tel: 0676048282
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "