Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli"

59000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare dhe dyer duralumini

– ka banak në kuzhinë

– kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

ÇMIMI: 59’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "