Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kujdestare per femijë ne Zvicer

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 08/06/2019 193

Përshkrim

Kerkojm nje kujdestare per femijë, mirembajtje te baneses dhe pergatitje te ushqimit. Femija eshte 8 vjeq (nuk ka nevoj per perkujdesje personale por vetem per prezenc te kujdesatres). Ne jemi 3 anetare te familjes. Pagesa 600 CHF.
Per me shume informacione lajmrohuni ne kete numer te tel. ne viber ose ne whatsapp +41 78 625 55 99

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "