Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 me qira në Rus

18000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën "Pogej", Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ofron: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo e kompletuar

- ballkon

I gjithë apartamenti është i shtruar në pllakë dhe ka kondicioner në dhomën e gjumit.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

ÇMIMI: 18'000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "