Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mekanik

Kontrolloni me shitësin
Partneritet 09/06/2019 33

Përshkrim

Kerkoj mekanik gjenerik per makina o me perqindje o me rrog te kenaqur me eksperienc gomisteri konvergjenc gjenerik me paisjet me moderne per nje ofiqin +lokal+lavazh mirpres tel 0683280449 flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "