Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj inxhinier elektricist per zvicer

Kontrolloni me shitësin
Inxhinieri 09/06/2019 52

Përshkrim

kerkoj inxhinier elektricist te jete i afte te lexoj planet mire
mosha ska rendesi por duhet te jete i afte per plane shtepia ndertesa te larta
pagesa eshte mujore 3000€
me kontaktoni ne vacap +41791211725
sertolli électricité
suisse
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "