Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Penisa plastik

Kontrolloni me shitësin
Te ndryshme 09/06/2019 237

Përshkrim

Per ju femra qe doni te kenaqeni diskret ju ofrojm penisa plastik nga te gjitha madhesit dhe modelet
Ju garantojm shum diskret ua sjellim ne dore
Shkruani ne e malin
[email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "