Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jap me qera

35.00 Euro €

Përshkrim

Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve ne qytetin e Vlores,Shqiperi. Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar.
Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Televizor,frigorifer, lavatrice , kuzhine e plotesuar, kondicioner )
Ndodhemi ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Vlore , buze Lungomares tek ish Shkolla e Marines. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks pallatesh.Parkim i garantuar.
Cmimi 35e nata.
Faleminderit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "