Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION, 2+1 afer lokal Freskut

56000.00 Euro €

Përshkrim

Shes apart 2+1+2 banjo, me ballkon, punime e planimetri ekstra, i mobiluar pjesrish, pallat i ri, me hpoteke, kat 3. Cmimi okazion
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "