Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar

17000.00 Lek

Përshkrim

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar me siperfaqe rreth 70 m2
(Shtepi Private kati 1)
Adresa:Ne Fund Te Rruges”Jordan Misja”Sapo Zbret Nga Stacioni I Fundit I Autobuzit
Cmimi:17000 Lek Ne Muaj
Cel:0697741327
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "