Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZIONV2+1

44000.00 Euro €

Përshkrim

Shesvapar,2+1 afer Freskut, ksti 2, dy banjo, ballon, me hipoteke, sip 90 m/2 , cmimi 44000€, jo agjensi . cel 0688798068
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "