Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje Vajz per lidhje serjoze

Përshkrim

Pershendetje jam Nje djal 32 vjeç i divorcuar jetoj ne Gjermani ka pashaport italiane kerkoj nje vajz per lidhje serjoze per te kalu jeten bashk te lumtur kush asht e disponueshme tme kontaktoj ne numer Whatsapp 00355682781179 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "