Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Hi

Kontrolloni me shitësin
cifte 11/06/2019 463

Përshkrim

Jam 29 vjeqare i gatshem per
Qifte nese ka naj qift qe deshiron mashkull te
Sinqert sekret pres pergjegje prej naj qifti nuk do deshproni ju premtoj Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "