Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje banakier dhe nje kamarier

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 11/06/2019 103

Përshkrim

Kerkoj 1 banakier dhe 1 kamarier per nje lokal ne golem. Ofrohet fjetja dhe ushqimi. Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0696192365
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "