Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shoqeruse (Escort)

8000.00 Euro €
Te ndryshme 12/06/2019 302

Përshkrim

Ofroj vend pune ne Milano per femra Esckort Shqipetare dhe Kosovare ,fitimi 7000/8000 Euro ne muaj .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "