Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Cifte qe ka deshir per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ruhet privatsia

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje . Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paraqicem me trup perfekt. Kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar te jen mosh e re dhe cifte simpatik qe kan deshir te provojn per her te par nje eksperjenc te bukure sex treshe ose partneri ta shofi femren e tij duke ber sex me mua dhe nuk hezitojn se kan frik drejtohuni tek une , ruaj sekretin dhe privatsin pa u hap probleme jam me eskperejnc u vi dhe ne banesen tuaj cdo gje gelet midis 4mureve. Kush Cifte deshiron te me shkruaj femra whats aap ose viber te coj nje mesazh zanor te thot jemi cifte pres sms viber ose whats aap 0682143082 stop pederat. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "