Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan për shitje në Sarreq

52500.00 Euro €
Dyqane 12/06/2019 35

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore.

Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëve.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "