Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

185000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.

Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².

* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.

– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).

– Ka ne perberje dy banjo.

– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* CMIMI: 1250 €/m²

————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "